Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Nisan 2012
Toplam İndirme 8.555
Disk Boyutu 3,7M

QR Droid

QR Droid ile hayatımızı kolaylaştıran Barkod kodları Android cihazınıza okutabilirsiniz ve hakkında gereki bilgilere ulaşabilirsiniz. QR Droid ile yapabilecekleriniz oldukça fazla normal Barkod okuyucunun dışında ihtiyarcınız olan barkodları oluşturabilirsiniz. Arayüz olarak çok kullanıcı dostu ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

QR Droid ile Yapabilecekleriniz

 • QR Barkodları tümünü okutabilirsiniz.
 • Kendine ait kişisel bilgilerinizi oluşturabileceğiniz Barkod oluşturabilirsiniz.
 • Kişi listenizdekilerin iletişim bilgilerini QR kod haline getirip paylaşabilirsiniz.
 • URL adreslerini QR kod haline getirebilirsiniz.
 • Google Play deki Uygulamaların Linklerini QR kod haline getirebilirsiniz.
 • Resim Yükleyerek o resmin linkini QR kod oluşturabilirsiniz.
 • E-posta konu başlığını ve konuyu QR kod haline getirebilirsiniz.
 • Herhangi bir metni QR kod haline getirebilirsiniz.
 • Coğrafi konumuzunu GPS alınan veriye göre QR kod haline getirip paylaşabilirsiniz.

QR Droid Ekran Görüntüsü
QR Droid -2QR Droid -3QR Droid -4QR Droid -5QR Droid -6

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.