Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.1.1.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 5.0 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 20 Nisan 2020
Toplam İndirme 4.904
Disk Boyutu 129M

PARS: Özel Kuvvetler APK indir

PARS: Özel Kuvvetler etkileyici bir aksiyon oyunu deneyimi sunuyor. Bordo Bereli, Komando, JÖH, PÖH gibi Türk askeri birliklerindeki karakterler ile operasyonlara katıl, düşmanlara korku sal!

KONTROLLER

PARS: Özel Kuvvetler üçüncü şahıs nişancı türünde bir oyundur. Bu sayede karakterini herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğin yönde hareket ettirebilirsin. Modern kontrollere sahip olmasıyla birlikte aksiyonda sizlere tam hâkimiyet şansı veriyor.

MEKÂNLAR

Operasyonlar mağara, orman, depo, kamp, otoyol gibi mekânlarda yer alır. Bunların yanı sıra, belirli zaman aralıklarında eklenecek olan yeni mekânlarda da operasyonlar düzenleyebileceksiniz.

BİRLİKLER VE TEÇHİZATLAR

Tamamlanan operasyonlar sonucunda yeni birliklerin kilitlerini açabilecek ve yeni silahlar kazanabileceksin. Mevcut olan yerli silahların yanı sıra güncellemeler ile envantere yeni silahlar eklenecektir.

OPERASYONLAR

Etkisiz Hale Getirme, Tek Atış ve Zamana Karşı Savunma gibi farklı birçok görev türleriyle operasyonları tamamla!

Yükleme sayısı
5.000+

Play Store satış fiyatı:4.99 TL

Görüntüleri

 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler
 • PARS: Özel Kuvvetler



Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.