Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Eylül 2011
Toplam İndirme 5.095
Disk Boyutu 195k

Android Özlü Sözler İnceleme

Uygulamada yerli- yabancı bir çok fikir adamı ve düşünürün sözlerinin yer aldığın yüzlerce söz ve aforizme içerir. Uygulamada “Paylaş” butonu ile E-Posta, Facebook veya Mesaj (SMS) olarak paylaşabilme özelliğinin olması uygulamayı son derece başarılı kılmış. Ayrıca “Rastegele” seçeneği ile rastgele söz okuyabilirsiniz, parmak geçiş sistemi olması bizi sıkıcı butonlardan kurtarmayı başarmış. Uygulamanın eksi yönü ise keşke yazarları seçim olanağaımız olsaydı örneğin Sadece Mevlana’nın sözlerini veya sadece Türk yazarların söylediği, ama uygulama son derece başarlı eminim ki bu eksikliklerde en kısa zamanda eklenecektir.

Android Özlü Sözler Fikir Adamı ve Düşürlerden Birkaçı

 • George Herbert
 • Joseph Goebbels
 • Charles Bukowski
 • M. Gandhi
 • La Rochefoucauld
 • Dostoyevski
 • Tolstoy
 • Mevlana
 • İsmail Habip Sevük
 • Ömer Bin Abdülaziz
 • ATATÜRK

Özlü Sözler Ekran Görüntüsü

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.