Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 10.455
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) – Android Ofis Uygulaması

Office belgelerinizi Android cihazınızda gösterin, düzenleyin.

Ofis belgelerinizi kolayca cep telefonunuzdan ulaşabileceğiniz güzel bir program. Tek dokunuşlar Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını görüntüleyip, başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca anında düzenleyip, yeni dosyalar oluşturabilirsiniz. Bunları DropBox, Google Drive, SkyDrive gibi dosya yedekleyicilere anında yedekleyebilirsiniz.

Android OfficeSuite Pro 6.5 özellikler:

 • Yazdırma seçeneği
 • PDF Dönüştürme
 • Gömülü grafikler
 • Widget’lar

 Desteklediği platformalar:

Metin Biçimi; DOC – DOCX – docm – RTF – TXT – LOG

Elektronik tablo; XLS – XLSX – XLSM – CVS

Sunum; PTT – PPTX – PPS – PPSX – PPTM – PPSM

OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) Ekran Görüntüsü
OfficeSuite Pro 6 (Trial) OfficeSuite Pro 6 (Trial) OfficeSuite Pro 6 (Trial) OfficeSuite Pro 6 (Trial) OfficeSuite Pro 6 (Trial)
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.