Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.99
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.1 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 19 Nisan 2020
Toplam İndirme 1.571
Disk Boyutu 290 МB + 388 МB

Oddmar full apk mod indirin oynamaya ücretsiz başlayın.

Hile Mod Apk – TÜM BÖLÜMLER AÇIK HİLELİ

Oddmar hayatla zorlu bir mücadele içindedir ve Valhalla’da bir yer edinemeyecek kadar değersizdir. Vikinglerin  hikayesini anltan hareketli çizgi roman olarak animasyonlaştırılmış destansı bir oyunudur. El ile ayrıntılı şekilde tasarlanmış 24 adet fizik tabanlı bulmaca seviyesi ve zorlu platform görevleri vardır.

MACERAYA ATIL.

Büyüyle dövülmüş silahlar ve kalkanlarla gerçek gücünü

KEŞFET.

Büyülü ormanlar, karlı dağlar ve güvenilmez madenlerdeki yolculuğunda, yeni dostlar ve düşmanlarla

KARŞILAŞ.

Oddmar Google Play kayıtlarını ve oyun kumandalarını desteklemektedir.Başlangıçta, oyunun uygulama datası indirme işleminin tamamlanması için internet bağlantısı gerekmektedir.

Oddmar Alman Tasarım Ödülü 2019’u Kazandı.

Google PLayden Yükleme sayısı
1.000.000+ kere indirilmiştir.

Görüntüleri

 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk mod
 • Oddmar full apk modBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.