Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.367
Disk Boyutu 7,7M

Android için Eğzersiz Eğitim Uygulaması Görüntülü

Nike Training Club Android Eğzersiz uygulaması ile formda tutabilirsiniz.

Nike’nın en popüler eğzersiz uygulamalarının bulunduğu bu uygulama ile eğzersizlerin videoları izleyerek fazla kilolarından kurtulup sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Spor salonlarında vakit harcamaya son! Nike ücretsiz olarak size sunmuş olduğu Android eğzersiz uygulaması ile antrenörlerin eğitimleri ile eğzersiz uygulamaları yaparak hızlı bir şekilde kilo verebileceksiniz. 114 özel eğzersiz hareketi bulunmakta uygulamada kategorize edilmiş bir şekilde istediğiniz taktirde ünlülerin kişisel antrenörleri olan Ary Nunez, Paula Radcliffe, Alex Morgan ve Hope solu gibi profosyonel sporcuların özel eğzersiz videoları izleyebilirsiniz.

Andorid Nike eğzersiz uygulamasını ilk açtığınızda yaklaşık 300 MB bir dosya indirme işlemi başlıyor Wi-fi ile indirmenizi tavsiye ederiz.

Görüntüleri

 • Nike Training Club
 • Nike Training Club
 • Nike Training Club
 • Nike Training ClubBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.