Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.1 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 19 Aralık 2020
Toplam İndirme 2.558
Disk Boyutu 95,40 MB

MONOPOLY Slots Bedava Slot Makineleri ve Casino Oyunları

ÜCRETSİZ MONOPOLY SLOTS EĞLENCESİNE KATILIN!
Klasik MONOPOLY masa oyununu en sevdiğiniz öğeleri oyundan alır ve bunları en iyi slot makineleriyle birleştirir.

Her markalı MONOPOLY slotunu oynayın ve oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyan günlük bonusların ve ücretsiz jetonların tadını çıkarın.
Hasbro’nun MONOPOLY oyunundaki tüm sevilen jetonları keşfedin, para kazanın ve şehrinizi tasarlayın. Süslü evler ve oteller kazanın!

Çevrimiçi oynayın ve şehir kurma planlarınızın gerçekleşmesine izin verin.

Bu MONOPOLY ücretsiz slot oyununda, MONOPOLY Şehrinizi oynayabilir, tasarlayabilir ve inşa edebilirsiniz! Görevleri tamamlayarak ve en sevdiğiniz slot oyunlarını döndürerek bir jeton kralı olun.

Görüntüleri

 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines
 • MONOPOLY Slots Free Slot Machines

Video

MONOPOLY Slots Free Slot Machines tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.