Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.5.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Ekim 2011
Toplam İndirme 16.463
Disk Boyutu 828KB

JuiceDefender – Şarj Süresini Uzatma

JuiceDefender android marketin en çok beğenilen ve indirililen uygulamalarından biri günümüz cihazlarının en büyük sorunlarından biri olan pil ömrünün kısa olması artık sorun değil bu uygulama ile oldukça başarı pil süreleri yakalabilirsiniz uygulamanın ücretsiz olması kullanıcılar için bulunmaz bir fırsata dönüşüyor. JuiceDefender Android cihazların pil drenaj bileşenleri akıllıca yöneterek pil ömrünü uzatıyor.

Uygulamanın üzerinde gelen ayarlı modları ile hiç bir ayar yapmadan pil ömrünüzü uzatabilirsiniz bununla birlikte anlaşılır arayüzü ilede kendi ayarlarınızı yapabilir  uygulamayı daha verimli halede getirebilirsiniz. Şarjının az kaldığı durumda uygulama devreye girerek bazı şarj yiyen uygularınızı kapatıp şarjınızı verimli kullanabilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda bile böyle başarılı sonuçlar aldığına göre Plus ücretli versiyonunda daha nasıl sonuçlar verir onu sizin taktirinize bırakıyoruz.

JuiceDefender – battery saver Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.