BURADASINIZ :

Zil Sesleri

Zil Sesleri indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad. Requires iOS 4.3 or later. This app is optimized for iPhone 5.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Şubat 2013
Toplam İndirme 6.939
Disk Boyutu 2.9 MB

Iphone için Zil Sesleri

» iPhone için gerçek zil sesleri indirin! İster melodi, ister gerçek ses…
★ Arama zil sesi
★ Sms zil sesi
★ Uyarılar, Mail Gönderimi, çalar saat ..

✔ İstediğiniz kadar zil sesi oluşturun!
✔ Güncel olarak zil sesi ekleniyor!

★ Günde ortalama “50.000” den fazla zil sesi indiriliyor ★

— Turkey, Australia, Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Netherlands, Sweden, Switzerland, UK, USA .. Uygulamamızı kullanan 500.000’i aşkın kullanıcımıza teşekkür ederiz. —

» İnternet bağlantınız olması gerekmektedir, internet üzerinden anında listeniz güncellenir. Tüm seslerinizi bu uygulama sayesinde değiştirebilirsiniz. Şuan 1500’e yakın, farklı kategorilerde zil sesi mevcut. Otomatik yenileri eklenir.

» Apple, uygulamadan indireceğiniz müzikleri zil sesi olarak atama yapmanıza izin vermediği için istediğiniz zil seslerini dinleyerek kendi “indirme listenizi” oluşturun. iTunes’den binlerce zil sesini telefonununuza yükleyin.

» Artık değişiklik yapma zamanı gelmedi mi ?
✔ Önce dinleyin, beğenirseniz indirin.
✔ Sınırsız indirme
✔ Hepsi orginal ve kaliteli (TEK TEK TEST EDİLDİ!)
✔ Otomatik güncelleme ve sürekli yenilenme
✔ iPhone/iPad/iPod’ta kullanma imkanı
✔ Hızlı ve Kolay arama ile anında bulun
✔ Düzenli Alfabetik liste, Sanatçı Kategorileme
✔ Yeni içerikler eklenmektedir.
✔ Kendi MP3’leriniz den Zil Sesi oluşturabilirsiniz.
✔ İster Sesinizi ister Dinlediğinizi zil sesi yapın.

» Kategoriler
♫ Yabancı Şarkılar
♫ Dizi/Film müzikleri
♫ Komik ve İlginç Sesler
♫ Tezahuratlar

» En Çok indirilenler (Top 10)
– Bass ve iPhone
– 3D Ses
– Gangnam Style
– New Message Tone
– 10 saniye
– iPhone Remix Tone
– İlginç Ritim
– Mesaj Mesajj Mesajjj
– Uyanamayanlara

✔ Ücretsiz olarak zil seslerinizi değiştirebilirsiniz, Uygulamadan Sınırsız faydalanmak için bir defa ödeyerek, “Tam Sürüm” satın alabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

 • Zil Sesleri
 • Zil Sesleri
 • Zil Sesleri
 • Zil Sesleri
 • Zil Sesleri
Etiketler : iphone zil sesleriYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.