Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 23.10.12
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Ekim 2012
Toplam İndirme 17.321
Disk Boyutu 11M

Çiz Bul – Beceri Oyunu

Çizmek için Picasso olmana gerek yok. Çiz, tahmin et, eğlen, arkadaşlarınla yarış.

Çiz&Bul’da herkesin içinde bir Picasso olduğunu keşfedeceksin.

Resim yeteneğini bütün arkadaşlarınla paylaşırken onlarla yarışmaya ne dersin.

Arkadaşına çizmek için bir kelime seç ve arkadaşının çizimini tahmin etmesini keyifle seyret.

Arkadaşlarında sana seçtiği kelimeyi çizerek anlatırken ne cevherler olduğunu keşfet, hiç tanımadığın kişilerin şaheserlerine tanık ol.

Bu çizimleri Facebook’ta paylaşıp telefonuna indirmeyi de unutma.

——————————–

★ BİNLERCE TÜRKÇE KELİME ★

Her hafta yenileri eklenerek büyüyen kelime havuzu ile birbirinden farklı resimler çizebilir, arkadaşlarınla yarışabilirsin.

★ FACEBOOK ARKADAŞLARINLA YARIŞ ★

Facebook ile bağlan, arkadaşlarınla doyasıya yarış. Her hafta arkadaşlarının arasında en çok altın kazanan sen ol.

★ ÇİZİMLERİNİ PAYLAŞ, TELEFONUNA KAYDET ★

Yaptığın resimleri ister Facebook’unda paylaş istersen telefonuna kaydet. İçindeki Picasso’yu herkese göster!

★ 15 FARKLI RENK PAKETİ ★

Oyun içerisinde arkadaşlarınla oyna, bolca altın kazan, birbirinden güzel renkleri kullanma şansı yakala.

★ JOKERLER SANA YARDIM EDECEK ★

Oyun içerisinde dinamitleri kullanarak ister tahminlerinde yardım al, istersen çizmek için yeni kelimeleri seç. Dinamitler işini kolaylaştıracak unutma.

★ HAFTALIK TURNUVA ★

Bir hafta içinde en çok altın kazanan ilk 3 kişiden biri ol, büyük ödülleri kazan!

Çiz Bul Ekran Görüntüsü
Çiz Bul Çiz Bul Çiz Bul Çiz Bul
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.