Battery Widget Reborn

google playstore Battery Widget Reborn indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.5/PRO
Kullanım İzni 2.35$
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Şubat 2013
Toplam İndirme 4.174
Disk Boyutu 4,4M

Battery Widget Reborn – Android Pil Widget

-Pil seviyesini gösteren saf Android tasarımlı daire gösterge

-Android 4+ üzerinde uygun

Pil seviyesini durum çubuğu bildirimi:

-Birden çok simge stilleri

-Tahmini kalan pil süresi

-Bildirim alanında özelleştirilebilir ayarları (Tahmini kalan süre, voltaj, sıcaklık, pil sağlığı)

Güç tasarrufu :

-Gece boyunca uçak modu aktif olur(basit ama güçlü pil tasarrufu sağlar.).

Kurulum ve kullanım notları:

-Task Killer ve Görev Yöneticisi bu uygulamayı etkileyebilir.

-Uygulama pil ile optimize edilmiştir.

-Uygulama SD karta taşınırsa bildirim çubuğu ve widgetlar aktif olmayacaktır.

Görüntüleri

 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget Reborn
 • Battery Widget RebornBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.