Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Kasım 2012
Toplam İndirme 746
Disk Boyutu 317k

Aris Pirlanta Android Uygulaması

Aradığınız yüzüğü bulun ve favorinize ekleyin. İndirim ve fazlası uygulamada.

Ariş Pırlanta’nın, pırlanta, elmas, zümrüt, yakut ve diğer değerli altın takı ve mücevherleri Andorid farkıyla cebinizde. Andorid uygulamamız ile aradığınız hediye mücevheri dilediğiniz yerde bulun.

Beğendiğiniz mücevherleri favorilerinize ekleyin, istediğiniz zaman bir dokunuşla ulaşın.
Mağaza adres ve telefonlarını tıklayın ve bize kolayca ulaşın.
Siz de diğer Andorid kullanıcıları gibi özel fırsatlardan yararlanacaksınız.
Google Play güncellemelerini takip edin.

Anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı (yeni yıl) gibi tüm önemli günler için hediyeler, evlilik alyansı, nişan alyansları, söz yüzükleri, elmas takımlar, pırlanta setler Ariş’te.
Üstelik hepsi özel kutusunda, sigortalı ve bedava kargo imkânı ile.

e-Ariş Andorid uygulamasında neler var?
————————————–
1. Güncel Kampanyalar
2. Andorid Özel Kampanyaları
3. Tüm Kategoriler
4. Favoriler (Beğendiğiniz mücevherleriniz tek dokunuşla ekranda)
5. Ariş Yetkili Mağazaları (Telefon numarasına dokunup arayın ya da haritada mağazayı görüntüleyin)

Yeni özellikler çok yakında! Google Play güncellemelerini takip edin.
Aris Pirlanta Ekran Görüntüsü
Aris Pirlanta Aris Pirlanta
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.