Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.4.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ocak 2013
Toplam İndirme 1.101
Disk Boyutu 2,4M

Appy Gamer – Android Oyun Haberleri

Appy ugulaması hiç şık ve tamamen özelleştirilebilir, ihtiyaç duyacağınız tüm oyun haberleri sunar. Üstelik özgün arayüzü ile Android telefonlarınızda. Önce böyle bir kullanışlı küçük paket içine monte edilmiş oyun haber kaynaklarının bu denli kapsamlı bir kümesi vardır.Bu seçtiğiniz platformu bilgisayar veya mobil farketmez gösterir.

Birçok oyun hakkında RPG, WarCraft, FPS vb. oyu ve oyun türleri haberlerini gerçek zamanlı olarak size sunar.Dünyadaki bütün oyunlar hakkında bilgi edinmek için gerekli bir uygulama

 •  Program içinde kendi kanallarınızı oluşturabilir, özellikle bir oyun hakkında hergün güncel bilgi alabilirsiniz.
 • Hergün takip ederek zevkinize uygun oyun bulma şansınızı arttırırsınız.
 • En önemlisi bütün oyun dünyasını cep telefonundan ücretsiz olarak takip edebilmeniz.

Görüntüleri

 • Appy Gamer
 • Appy Gamer
 • Appy Gamer
 • Appy Gamer
 • Appy GamerBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.