Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Eylül 2011
Toplam İndirme 5.046
Disk Boyutu 1.8M

Android Anti-Virus İnceleme

Android Anti-Virüs uygulamaları tanımaktan ziyade, Dosya Yedekleme, Görev Yöneticisi gibi işlemleri de üstlenmektedir.. Ekstra özellikler için Ugrade ederek marketten 18.35 TL (kur’a göre değişiklik gösterebilir) satın alabilirsiniz.  Ayrıca cihazlarını Root yapanlar için Superuser’ı virüs diye tespit edecektir. Marketten yapılan 92.000 kullanıcıdan 5 üzerinden 5 alarak kalitesini belli eden bir uygulama..

Anti-Virus Free Özellikleri

 • Virüs Tarama
 • Dosya Yedekleme (Backup)
 • Görev Yöneticisi (Task Killer)

Anti-Virus Free Ekran Görüntüleri

  Toplam 1 Yorum.

  1. Samya dedi ki:

   diyor ki:Selam Mustafa,Bu yazinin iPhone ile ililgi kisimlari gercekten cok eski kalmis Bence yazinin basina ciddi bir uyari dusmende fayda var. Ilk def iPhone veya Android development’a baslayacaklari ciddi derecede yaniltacak bilgiler iceriyor.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.