Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Temmuz 2012
Toplam İndirme 11.280
Disk Boyutu 3,2M

Android Vitamio Plugin ARMv7

Vitamio tüm Android cihazlar için bir multimedya çerçevedir.Vitamio bir nevi Android cihazların MediaPlayer görevini görmektedir.
Birçok uygulama video oynatma seçeneğini Vitamio üzerinde kurtmakta ve bu uygulamaları verimli bir şekilde kullanabilmek için vitamio kurmanız gerekmekte.
Desteklediği ses ve video codekleri ile piyasada en çok tercih edilen mediaplayer özelliğini taşımakta.

Desteklediği Video Formatları;

divx / xvid
wmv
flv
ts
rmvb
mkv
mov
m4v
avi
mp4
3gp

Vitamio Plugin ARMv7+NEON Ekran Görüntüsü
Vitamio Plugin ARMv7+NEON -2Vitamio Plugin ARMv7+NEON -3
  Toplam 1 Yorum.

  1. Mehmet Keskin dedi ki:

   İyi hoş da, şu özellik var mı. Kilit düğmesine basınca diğer uygulamalar gibi kapanıyor mu yoksa androidin kendi player ı gibi ekranı kilitleyerek yanlışlıkla basılmasını korumaya mı alıyor. Bunun cevabı lazım…

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.