Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Nisan 2013
Toplam İndirme 15.247
Disk Boyutu 783k

Android Ücretsiz Akıl Oyunu

Ücretsiz Akıl Oyunu Oyna ve hızlı bir şekilde beyin yeteneklerini geliştirmek!

Bu basit uygulama çocukların IQ artırmak için tasarlanmış egzersiz dayalı, ama yetişkin de çalışır. Bu beyninizi yeni bölümlerini etkinleştirir ve hafıza keskinleştirir. Herhangi bir beceri ve herkesin kolayca oynayabilirsiniz gerektirmez. Bu uygulama herhangi bir cinsiyet, yaş ve meslek için uygundur.

Her oyun sonra size zihinsel yeteneklerinin değerlendirilmesi sonucu göreceksiniz. Bu sonuç atmak veya gelecekteki karşılaştırma için kaydedebilirsiniz. Daha iyi sonuç almak mümkün arkadaşlarınız ve aileniz ile rekabet edebilir. Ayrıca zaman içinde ilerleme görmek ve oyun sırasında birçok zorlu başarıları kilidini açabilir.

Nasıl Oynanır:
Ücretsiz Mind Game turda oynanır. Her turda oyunu kısaca farklı renkler ile çeşitli çevrelerin gösterecektir. Yaklaşık bir saniye sonra çevrelerinde kaybolur ve orada kaç tane daire seçilen renk ile istenecektir. Eğer doğru cevabı verirseniz, daha fazla çevreleri ile sonraki tura ilerlemek olacaktır. Eğer bir hata yaparsanız, bir dahaki sefere daire sayısı aynı kalır ya da azalmış olacak. Sen 3 girişimleri olacak. Üçüncü hata oyunu bitecek ve sonuç sunulacaktır sonra.

Kolay (tek renk), orta (iki renk) ve sert (3 renk): 3 zorluk Bu oyun seviyesi vardır. Yüksek zorluk seviyesi daha yüksek bir puan verin. Normal, hızlı ve eğitim modu: Üç oyun modları da vardır. Hızlı mod, ilk hata kadar oynamak ve çevrelerinde kısa bir süre gösterilir. Bu mod en yüksek puan verir. Eğitim modunda çevreler istediğiniz sürece gösterilir, böylece hatırlıyorum nasıl birçoğu test edebilirsiniz. Bu modda belirli hiçbir puanları vardır.

==== Ek notlar:
* Eğer bu oyunu beğendiyseniz, bize 5 yıldız verin!
“Savant” modu kilidini açmak için * için, 100’den fazla sonuçlar ile dolu tüm çetele olmalıdır.
* Oyunda gizli başarıları vardır. Onları kilidini nasıl keşfetmek gerekir.
* Ilerleme grafikte, en iyi önceki skoru yarısından daha kötü puanları görüntülenmez.
* Eğer daha fazla testler, daha başarıları ve daha eğlenceli istiyorsanız, Einstein’ın Challenge Full Oyun (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tolan.braintestfull) denemek için davet ediyoruz.
Bu oyun için * Menü simgeleri VisualPharm (http://www.visualpharm.com/) tarafından sağlandı. Onların müthiş iş görün!

Görüntüleri

 • Ücretsiz Akıl Oyunu
 • Ücretsiz Akıl Oyunu
 • Ücretsiz Akıl Oyunu
 • Ücretsiz Akıl Oyunu
 • Ücretsiz Akıl Oyunu
 • Ücretsiz Akıl OyunuBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.