Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Eylül 2012
Toplam İndirme 5.073
Disk Boyutu 107k

Android Turbo Download Manager

Turbo Download Manager uygulaması ismindende anlaşılacağı üzere Android cihazınızla indirme hızınızı en maksimum seviyeye çıkabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için indirme linkine uzun süreli basın çıkan menüden “Paylaş” seçip ardından Turbo Download Manager seçerek indirme işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turbo Download Manager Uygulamasının Özellikleri;

 • Hızlı indirme
 • Dosya boyutu sınırlaması olmadan indirme
 • Web Tarayıcı desteği (Dolphin, Firefox)
 • Birden fazla dosyayı aynı anda indirme
 • Arabellek boyutu optimasyonu
 • URL bağlatıları ekleme
 • Duraklatma ve kaldığın yerden devam etme
 • Turbo Mod ve Normal Mod seçenekleri
 • Dosyaları otomatik yeniden adlandırma
 • Arka Planda Çalıştırma
 • İndirme işlemi bitiminde bildirim ile uyarı
 • İndirme geçmişi kontrol etme

Turbo Download Manager Ekran Görüntüsü
Turbo Download Manager -2Turbo Download Manager -3Turbo Download Manager -4Turbo Download Manager -5
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.