Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Kasım 2012
Toplam İndirme 1.065
Disk Boyutu 1,2M

Android Teknoloji Satan Adam

Teknoloji Satan Adam online

Teknoloji sektöründe 2004″ten bu yana hizmet veren şirketimiz halen Anadolu Yakasında Kadıköy’de faaliyetlerine devam etmektedir.

– Resmi forum sitemiz www.ctrlpda.com ‘dur.Burda hakkımızda yorumlar yazabilir ya da yazılmış yorumları okuyabilir ,satın almış olduğunuz pda ve gps cihazlar için çeşitli programsal destek alabilirsiniz.

– Bünyemizde marka model ayrımı olmadan tüm GPS cihazlarınıza yazılımsal ve donanımsal destek vermekteyiz ayrıca HTC,İPHONE,BLACKBERRY,SAMSUNG,SONY,TOSHİBA,ASUS,CREA,İ-MATE,O2,XDA,HP,GİGABYTE gibi tüm PDA markalarına da yazılımsal ve donanımsal destek vermekteyiz.

– Adındanda anlaşıldığı üzere bizi diğer şirketlerden ayıran her zaman en son teknolojiyi ülkemize ilk getiren olmakla kalmayıp sattığımız ürünlere donanımsal ve yazılımsal olarak destek verebilmemizdir

– Alanında uzman kadromuzla satış ve satış sonrası hizmetimizlede siz tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

– Yıllardır dünyanın dört bir yanından insanların buluştuğu nokta TEKNOLOJİ SATAN ADAM…
Teknoloji Satan Adam Ekran Görüntüsü
Teknoloji Satan Adam Teknoloji Satan Adam
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.