Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02
Kullanım İzni 2.14$
Dil Türkçe
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ocak 2013
Toplam İndirme 12.605
Disk Boyutu 46M

Android Süper Zıplayan Finn

Süper Zıplayan Finn oynayın ve Finn ve Jake’le birlikte birkaç popo tekmeleyin. Kötü kalpli Buz Kralı Prensesi kaçırdı. Onu kurtarmak ise Finn ve Jake’in işi.

Buz Kralı’nın kalesi uzaklardaki Buzlar Diyarı’nda ve Finn’in prensesi kurtarmak için oraya ulaşabilmesinin tek yolu Jake’in onu şutlaması… Jake’in güçlü tekmesiyle Finn’i uçur ve havada kalmasını sağlamak için kayan yıldızlara bin, Gökkuşağı Atı’ndan yardım al ya da Marceline’in balta gitarından sümsüğü ye. Ama şu penguenlere karşı tetikte ol!

Her zıplayışta kazanacağın yıldızları, Finn’in daha hızlı, daha yükseğe ve daha uzağa uçmasına yardımcı olacak becerileri ve karakterleri yükseltmek ve bunların kilitlerini açmak için kullanabilirsin! Finn’i ne kadar uzağa uçurabilirsin?

Süper Zıplayan Finn, Cartoon Network’ün harika oyunlarından biri. Saat kaç biliyor musun? Saat Macera Zamanı!

Görüntüleri

 • Süper Zıplayan Finn
 • Süper Zıplayan Finn
 • Süper Zıplayan Finn
 • Süper Zıplayan FinnBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.