Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.6.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 9.070
Disk Boyutu 5,1M

Android Streamzoo  Resim Düzenleme ve Paylaşma

Streamzoo Android için yapılmış  resim düzenleme ve resim paylaşma uygulaması

Resim düzenleme ve paylaşma uygulamaları arasında en popüleri olan ve facebook satın alması ile zirveye ulaşan instagram karşı alternatif olabilecek bir uygulama Streamzoo.

2011 en iyi resim düzenleme ve paylaşma uygulaması seçilen  Streamzoo bir çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta. Streamzoo ile yaptığınız fotoğrafları arkadaşlarınız nasıl yaptınız diye peşinizi bırakmayacak o kadar etkileyici efektler bulunmakta.

Resimledi ruh halinizi yansıtacak tüm filtreler efekler ve arka planlar bulunmakta neredeyse bazı özellikleri kullanabilmek için  belli bir fotoğraf paylaşma seviyesine ulaşmanız gerekli.  18 Filtre, 15 Arka Plan bir çok efekt ve resimlerinizi düzenlemek için araçlar bulunmakta.

Streamzoo ile düzenlediğiniz resimleri sosyal paylaşım platformu olana facebook, twitter yada mail olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Streamzoo Ekran Görüntüsü
Streamzoo -2Streamzoo -3Streamzoo -4Streamzoo -5Streamzoo -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.