Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 7.136
Disk Boyutu 191k

Android SMS Lock Mesaj Şifreleme

SMS Lock uygulaması ile Android kullanan telefonlarınızın mesaj bölümünü desen şifresi koyarak mesajlarınıza başkaları tarafından ulaşılmasını engelleyebilirsiniz.

Android kullancılarının telefonlarındaki uygulama zenginliği sebebi ile cihazınızı etrafınızdaki birçok kişi bakmak için isteyecektir ama özel mesajlarınız bulunması sizi tedirğin edebilir ama  SMS Lock uygulamasını yükleyerek bu durumdan çok basit bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Özel hayatınızı istenmeyen gözlerden korumak isteyenlerin severek kullanacağı çok güzel bir uygulama ingilizce olmasına rağmen kullanımı oldukça basit ilk açılış ekranında gelen “Turn off SMS Lock” tıklayarak kullanacağınız deseni dokunmatik ekrana göre çiziyorsunuz ve daha sonra aynı şekilde desenin tekrarını yapıyorsunuz ve desen şifresini oluşturulmuş oluyor.

SMS Lock Ekran Görüntüsü
SMS Lock -2SMS Lock -3SMS Lock -4SMS Lock -5
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.