Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2012
Toplam İndirme 4.287
Disk Boyutu 5,5M

Android Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu

Tüm ailenizle paylaşacağınız oyun dizisinin ilki
Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu

Hepimizin severek oynadığı Memory/Hafıza oyununu Android için tekrar tasarladık. Bu ücretsiz hafıza oyununu yükleyerek çocuklarınız’la hem güzel vakit geçirip hem de beyin jimnastiği yapmış olacaksınız. Kedi, köpek, maymun ve civciv gibi sevimli hayvanlarla tanisin.
Ama dikkat, oyun ilerledikce zorlasır. Zamanla hafızanızın geliştiğini göreceksiniz…
Iyi eğlenceler.

Oyun özellikleri:
– Türkce, İngilizce
– Serbest oyun (16 x card, tüm farkli karekterler)
– Puan oyunu ( 16 x card, farkli karekterler)
– 13 farklı bölüm (devamı yolda)
– 8 farklı karakter
– 12 farklı zorluk derecesi ( bol şans:) )
– Müzik
*********************************************************

Yaş grupları:
Anaokulu (3 – 5 yaş) ve İlkokul (6 – 10 yaş):
– hayal gücünün gelişmesi
– konsantre olma yeteneğinin güçlendirilmesi
– el-göz koordinasyonu geliştirilmesi
– beyin ve hafıza gelişimini olumlu etkiler
– eğlence

Gençler:
– konsantrasyonun güçlendirilmesi
– eğlence

Yetişkinler:
– hafızanın ve konsantrasyonun güçlendirilmesi
– çocuklarınızla güzel vakit geçirme

Dedeler ve nineler:
– beyin gücünü destekleyerek hafıza kaybını engeller
– eğlence

Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu Ekran Görüntüsü
Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu Sevimli Hayvanlar Memory Oyunu
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.