Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Nisan 2013
Toplam İndirme 5.998
Disk Boyutu 6,7M

Android PlanetSide 2 Mobile Uplink

PlanetSide 2 Mobile Uplink, SOE’nin Devasa Çoklu Oyuncu Birinci Şahıs Nişancı oyunu PlanetSide 2’nin resmi uygulamasıdır.

Uygulamada silahlar, araçlar, sınıflar ve daha fazlası için kapsamlı bir rehber bulunmaktadır. PlanetSide 2’den gerçek zamanlı karakter istatistiklerini, puan tablolarını ve güncellemeleri alın.
Oyun içi karakter ekipmanınız için sesli sohbet de bulunur!

Ayrıca zengin bir topluluk kütüphanesi içeriği de vardır.

Özelliklere Bir Bakış:

* Tüm Silahlar, Araçlar, Sınıflar
➙ Basit ve Detaylı İstatistikler
➙ Hasar/Atış Hızı/Doldurma Hızı
➙ Silaha göre filtreleme

* Karakter verisi
➙ Sıralamalar
➙ Online durum
➙ Kademeler
➙ Skor/dakika
➙ Sert. puanı
➙ Oyuncu İst.

* Haritalar
➙ Kıtasal Haritaya bakış
➙ Bölge ve tesis kontrol değişikliği güncellemeleri

* Duvar Kağıtları
➙ PS2 arka planlar

* Haberler
➙ PS2 Haber Akışları

* Topluluk İçeriği
➙ PS2 Topluluğu tarafından dinamik güncellemeler
➙ PS2 Videolarını arama
➙ Videolar ve Video Kanalları

Görüntüleri

 • PlanetSide 2 Mobile Uplink
 • PlanetSide 2 Mobile Uplink
 • PlanetSide 2 Mobile Uplink
 • PlanetSide 2 Mobile UplinkBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.