Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 11.4.06
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 10.649
Disk Boyutu 14M

Android Piranha Trafikli Navigasyon

Aylık ücret/abonelik yok!

“Ömür Boyu Trafik” ve beraberinde “Ömür Boyu Harita Güncellemeli” Piranha Trafikli Navigasyon yazılımı sadece 11.99 Euro

-*-*-

En az trafik nerede siz de oradasınız…

Navigasyon sektörünün lider markası ve ilklerin öncüsü Piranha, trafik özellikli mobil uygulamaları ile android işletim sistemli telefonlarınızda veya tabletlerinde. Üstelik 2 dk. bir güncellenmiş trafik bilgisi sunan TMC-Online teknolojisi sayesinde en az trafik nerede siz de oradasınız.

-*-*-

Piranha Navigasyon yazılımına sahip olmak için;

1. Piranha Trafikli Navigasyon yazılımını Android marketten telefonunuza indirin.

2. Kurulumu tamamladıktan sonra, Piranha Navigasyon yazılımının ana menüsünden “PiranhaExtra” içindeki “Haritalar” kısmına tıklayın. Burada “Avrupa” içindeki “Türkiye” haritasını seçip ardından kredi kartınızla ödemesini yaparak (11,99 Euro) indirmeye başlayabilirsiniz. Sadece Türkiye değil, başka ülkelerin haritalarını da buradan satın alabileceğinizi unutmayın.

Bilgi: Piranha Navigasyon yazılımı 2 yaklaşık 40-50 MB dir. Türkiye Haritası ise 160 MB dir. Hızlı bir yükleme için WIFI üzerinden indirmenizi tavsiye ederiz.

Bilgi: Kredi kartı işlemlerinizi Piranha Navigasyonları üzerinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Sunucularımızda SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Uyarı: Lütfen yazılım ilk olarak haritasız inmektedir. Harita olmadan yazılımı kullanırsanız “YOL DIŞI” uyarısı alırsınız. Lütfen PiranhaExtra’dan Türkiye haritasını satın almayı unutmayın!

Bilgi: Bu program ücretsiz bir uygulama değildir. Türkiye’de henüz “Paid-Android” (Paralı Uygulamalar) market olmadığı için tüm uygulamalar “Ücretsiz” gibi gözükmekte ancak ilk indirme sonrasında kredi kartı vb. yöntemlerle tahsilat yapılmakta ve programın tam sürümüne sahip olunmaktadır. Umarız diğer ülkelerdeki gibi Türkiye’de yakında Paid-Market açılır ve bu uygulama son bulur. Saygılarımızla. Piranha Bilişim Teknolojileri.
– * – *

• Online Trafik durum bilgisi ve Trafik durumuna göre Navigasyon yapabilme (Türkiye’de ilk kez: 11.08.2011 tarihi baz alınmış ve Noterle tescil edilmiştir.)
• Google üzerinden adres arama ve bulunan sonuçlara navigasyon yapabilme (Türkiye’de ilk kez)
• Foursquare navigasyon özelliği Üye foursqure mekanları arama ve sonuçlara navigasyon yapabilme. Navigasyon sonunda ise otomatik check-in! (Türkiye’de ilk kez)
• Facebook üzerinde bulunduğunuz konum ve rota paylaşımı! (Türkiye’de ilk kez)
• Anlık Hava durumu bilgisi ve hava durumu tahmini (Türkiye’de ilk kez)
• Piranha Avantajlar dünyası .Çevrenizdeki alışveriş mekanlarında size özel indirimli kampanyalar. (Türkiye’de ilk kez)
• İstanbul,Ankara,Bursa ve İzmir ile birlikte şehirler arası yollar (En kapsamlı Trafik bilgisi)
Genel Özellikler:
• Genel navigasyon kullanım özellikleri
• 81 İl tüm Türkiye harita (Yılda en az 4 güncelleme ile beraber)
• Tarihi ve önemli yerlerin gerçek 3D Görsel ve bilgileri
• Kullanıcı dostu kolay kullanım ve şık tasarımlı ara yüz
• Türkçe sesli yönlendirme
• Yol tabelaları ve şerit bilgilerini görebilme
• Yol hız limiti bilgileri
• EDS Kameraları ve Trafik ışıkları ekleyebilme
• Radar noktası ekleyebilme
• Diğer ülkelerin haritalarını satın alabilme
Piranha Trafikli Navigasyon Ekran Görüntüsü
Piranha Trafikli Navigasyon Piranha Trafikli Navigasyon Piranha Trafikli Navigasyon Piranha Trafikli Navigasyon Piranha Trafikli Navigasyon
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.