Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.27
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Mart 2013
Toplam İndirme 19.304
Disk Boyutu 1,5M

Android Okey Online

Androidde ilk online okey.
Online olarak diğer insanlarla okey oynayıp sohbet edebilirsiniz. Salon ekranından daha önce tanıştığınız birisine rastlarsanız, onun masasına girip beraber oynayabilirsiniz.
Kredi Sistemi:
Artık oyuncu davet ederek kredi kazanabiliyorsunuz ve bu kazandığınız kredileri isim değiştirme ve reklam kaldırma gibi özellikler için kullanabiliyorsunuz.
Oyuna çağırdığınız arkadaşınız kaydolurken, kullanıcı adını seçtikten sonra karşısına referans ismini soran bir pencere çıkacak. Burada referans olarak sizin oyuncu adınızı yazması yeterli. Referans olarak sizin oyuncu adınızı giren her oyuncu için hesabınıza 10 kredi yüklenecek. Ayrıca oyuna başlarken hediye olarak her oyuncuya 10 kredi veriliyor.
İsim değiştirmek 15 kredi. 1 aylık reklam kaldırma 20 kredi.

Uyarı: Cinsel içerikli konuşmak ve diğer kullanıcıların oyun zevkini kaçıracak hareketler(kızlara asılma gibi)oyundan atılma sebebidir.

Görüntüleri

 • Okey Online
 • Okey Online  Toplam 13 Yorum.

  1. selmanur dedi ki:

   lütfen bu oyun iphone de inmiyo nasil oluyor yardim ederseniz sevinirim tsk samsung larda oluyo ama iphone de inmiyor sorun nedir acaba tsk

  2. Ceren dedi ki:

   Yorumsuz… Sanki cok kredi vermissiniz gibi bir de -1 kredi yapmissiniz… Neden boyle bir sey yapma geregi duydunuz ki anlamadim gitti

  3. Levent Demirci dedi ki:

   Basarili calisma dahada iyi olbilir

  4. Dorak dedi ki:

   Donmalardan kopmalardan okadar bezdimki. Suan sinirin son safhasindayim. Internetimden kaynaklida degil ustelik. Gerizekali oyun. Bi gelistirilemedi gitti. Ohh rahatladim valla..

  5. Bayram Türkoğlu dedi ki:

   İki gündür oyun acilmiyor sıkıntı var sunucuya baglanilmiyor sunucu aya mı çıktı yoksa isi mi birakti siz iyi oyun yapin bizde iyi yorum yapalim.

  6. Songul Sirin dedi ki:

   guzel bi oyun bence

  7. Irfan Caliskan dedi ki:

   Gercekten gordugum en iyi uygulama sorunsuz calisiyor

  8. Yekta dedi ki:

   Arkadaşlar sunucu makinasında arıza varmış giderilmeye çalışılıyor diye biliyorum.En kısa zamanda halledilir umarım .Panik yapmayın ve uslu bi çocuk olun.

  9. Bartu dedi ki:

   Mukemmel tam benlik Bazan kandi. Kendine cikiyor yoksa bes yidizlik ama isim değildirmede kredi istemese dahada güzel olacak umarim en kisa zamanda bunuda yaparlar emeği gecenlere teşekkür ederim

  10. Mehmet Gun dedi ki:

   Siz bu kafayla sifir cekmeye mahkumsunuz hangi mantikla her sikayet edikeni 2018 e kadar engelliyosunuz… Bulunmaz hint kumasimisiniz cizgi film gibi grafiklerle..

  11. Fide dedi ki:

   Arkadaşlar sunucu makinasında arıza varmış giderilmeye çalışılıyor diye biliyorum.En kısa zamanda halledilir umarım .Panik yapmayın ve uslu bi çocuk olun.

  12. Rüzgar dedi ki:

   Mukemmel tam benlik Bazan kandi. Kendine cikiyor yoksa bes yidizlik ama isim değildirmede kredi istemese dahada güzel olacak umarim en kisa zamanda bunuda yaparlar emeği gecenlere teşekkür ederim

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.