Korkutan Sesler Türkçe Eğlence

google playstore Korkutan Sesler Türkçe Eğlence indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Kasım 2012
Toplam İndirme 10.982
Disk Boyutu 1,4M

Android Korkutan Sesler Türkçe Eğlence

Arkadaşlarınızı korkutmaya yarayan en yararlı korkutan korku ses ugyulamasi, bir sürü değişik korkutan sesler içerisinden isteğinizi seçip arkadaşlarınızı, ailenizi, akrabalarinizi defalarca korkutabilirsiniz, çok eğlenceli bir ugyulamadir. Hayvan, doğa, insan, yaratık, uzaylı, acayip, bebek, kuş, mumya, işkence, ciglik, zombi, kadın, erkek, latince, japon seslerinden olusak ses koleksiyonundan birini seçip hemen kormutmaya başlayabilirsiniz.

KULLANMA TALiMATı
– Korkutacagin sesi sec, istersen test et
– Dokunma ile, telefon sallama ile veya zaman sayacı ile seçeneklerinden birini sec
– Seçeneklerden birini seçtiğin ac, uygulama kendini gizleyecek ve korku başlayacak

Korkutan Sesler Türkçe Eğlence Ekran Görüntüsü
Korkutan Sesler Türkçe Eğlence Korkutan Sesler Türkçe Eğlence Korkutan Sesler Türkçe Eğlence Korkutan Sesler Türkçe Eğlence Korkutan Sesler Türkçe Eğlence
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.