Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2013
Toplam İndirme 4.413
Disk Boyutu 1,1M

Android Kayıt Cihazı

Sound Recorder yüksek kaliteli, uzun süre ses kaydı için tasarlanmıştır.

Bu Sound Recorder, basit, eğlenceli ve kullanımı kolay ses ve ses kaydedici olduğunu.Telefonun mikrofonu sayesinde, zaman sınırlamaları olmadan, kayıt toplantılar, konferanslar, konuşma ve kişisel notlar için kullanın!

Tüm kayıtlar telefonunuzun içindeki SD kartında kaydedilir. Yani dosya yöneticisi üzerinden kayıtları arama yapabilirsiniz.

Eğer ses kaydı tamamladığınızda, sadece kaydedici ses dosya adını ayarlayabilirsiniz, her yerde, her zaman kaydeder ne bilecekler.

Arayüz Kaydedilmesi, sadece bir gelenek teyp gibi, çok güzel klasik teyp dönme bir simülasyon yoluyla kaydın eğlence keyfini çıkarmanızı sağlar.

Temel özellikleri:
– 3gp/amr kayıpsız dosyaları kaydedildi.
– Arka planda kayıt (ekran kapalı olduğunda bile). Siz başka şeylerle uğraşırken Ses kaydetmek için arka planda yazılım çalıştırabilirsiniz!
– Zaman sınırı olmaksızın kayıt;
– Kolayca kontrol edebilir Kaydı kaydetmek / iptal / askıya
– Çok canlı bant kaydı davranış taklit haddeleme
– Kolayca oynamak / Orijinal ses kayıtları silmek
– Kolay kayıtları listesini kullanmak için

Muhteşem! Bebek bakıcısı olabilir. Ve basit ve güzel kullanıcı arayüzü ile düzenli ses kaydedici olarak kullanabilirsiniz. Vermek oa denemek!

Eğer herhangi bir sorunuz varsa e-posta yoluyla bana geri bildirim göndermek için çekinmeyin.

 

Görüntüleri

 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazı
 • kayıt cihazıBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.