Üreticiye Ait Uygulamalar

 • iddaa Euro RSCG 4D Pazarlama ve Iletisim Hizmetleri A.S
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3,29)
  Loading...
  Ücretsiz Hemen İndir

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mart 2012
Toplam İndirme 29.180
Disk Boyutu 383k

Android iddaa Uygulaması

Bir çok iddaacı seveceği bir uygulama kısa süre önce Google Play yüklendi ve bizlerin kullanımına sunuldu.

Uygulama grafik olarak oldukça iyi kullanıcı arayüzü olarak basit istenilen herşey elinizin altında, iddaa programına bakarak hangi gün hangi maç var ve bu maçların oranları hakkında detaylı bilgi alabilir bu bilgiler dogrultusunda iddaa kuponlarınızı yapabilirsiniz.

Canlı sonuçları takip etme imkanıda vermekte uygulama bu özelliği ile oldukça heyecan verici maçlarınızı seçip kuponlarınızı takip etme imkanı sağlamakta.

İddaa programında tüm ligleri bünyesinde bulunduran uygulama oynayacağınız takımların o anki ligteki durumlarını öğrenebilir ona göre daha doğru tahminler etmenizi sağlamakta.

Bilet sorgulama bölümü ilede kuponlarınızı sorgulatabilir sonuçları anında ekranda görebilirsiniz bu özelliği ilede bir çok iddaacının işini kolaylaştıracağa benziyor. Android kullanan iddacılara Maçkolik uygulamasınıda kullanmasınıda tavsiye ederiz.

iddaa Ekran Görüntüsü
iddaa -2iddaa -3iddaa -4iddaa -5iddaa -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.