Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Şubat 2013
Toplam İndirme 4.331
Disk Boyutu 11M

Android için Resimdeki farkları bulunma Oyunu

Findiff iki resim arasındaki 7 farkı bulmak zorunda kalacak olan süper bir bağımlılık yapıcı bir oyun. 50 seviyeleri ile eğlenceli saatler olacaktır. Tüm oyun komik drawnings ile elle tasarlanmış ve çocuklar için tamamen güvenlidir.

Çocuklar, düzeyleri ve geri sayım için: Findiff 3 farklı oyun modu vardır.
Çocuklar İçin modu daha uzun zaman küçük olanlar için oyunu daha kolay hale getirmek için her seviyede vardır.
Geri sayım modu mümkün olduğunca çok sayıda seviyeleri olarak tamamlamak zorunda olduğu zaman 5 dakika var.
Seviyeleri her zaman daha zor hale zaman bir seviyede tamamlamak her zaman azaltır.

Tüm 50 seviyeleri çözmek ve kendinizi geliştirmek için denemek için çalışırken siz olun.

Eğer app isterseniz, bir pozitif oranı bırakın lütfen ve bir yorum yazmak. Eğer beğenmezseniz app size ve ne değiştirmek istiyorsunuz için keyifli değildi neden bize bazı geribildirim verin. Teşekkür ederim.

Artık beklemek ve farklılıkları bulma başlatmak etmeyin!

Görüntüleri

 • farkları bulun
 • farkları bulun
 • farkları bulunBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.