Rahatlatıcı sesler

google playstore Rahatlatıcı sesler indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 8.310
Disk Boyutu 28M

Android için Rahatlatıcı sesler

Her gün için günlük stresleri bir kaçış gerek ve rahatlatıcı bir şey ister misiniz? Bizim zil uygulaması rahatlayabilir ve rahatlatıcı sesler deneyin indirin.

Eğer hayatınızda, derin bir nefes almak ve artık dinlenmek istenmeyen stres varsa, biz sizin yoğun yaşam ayırmak yardımcı olacaktır zil dinlenmek şeklinde bazı kendi kendine yardım ses var. Eğer `evde yeniden olsun, ofiste, dinlenirken ya da eğitim, tüm endişeleri unutmak ve ruh yenilenir.

Eğer iyi bir ilaç içermeyen bir alternatif isterseniz, chill-out müzik rahatlatıcı atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Chillout arka plan müziği olarak dinleme ev rahatlatıcı, motivasyon, ilham verici, mükemmel. Içiniz huzurlu bir devlet oluşturmak ince araçlar tercih ederseniz, ambient müzik doğru seçimdir. Eğer yatıştırıcı ve sakinleştirici bir deneyim istiyorum ve sessizliği doldurmak için bir şey gerekiyorsa, ruh müzik ruh halinizi yükseltecek.

Orada müziğin yararları hiçbir sınırı vardır, ve müzik en çok ihtiyacınız olduğunda Chill-out dinlenmek için en iyi yoldur. Bunu göz önüne aldığımızda, bizim dinlenmek zil dikkatle mutluluk böyle bir derin devlet içine cihazınıza zil sesi oynamak her zaman kapalı drift yardım için seçilir.

Mevcut Özellikler:

– Zil sesi olarak belirle, kişileri atamak
– Alarm ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla
– SMS zil sesi olarak ayarla
– Widget olarak ayarla
– Sosyal ağlarda veya e-posta sesleri kaydedin, paylaşın
– Uygulaması Српски, İngilizce, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português çevrilir, Русский, Polski.

Yasal bilgiler:

Rahatlatıcı Sesler Uygulaması kullanılan Sesler kamu malı lisansı ve / veya Creative Commons ‘lisansı altında bulunmaktadır.

Reklamlar bilgiler:

Bu uygulamayı yüzde 100 ücretsiz korumak ve sürekli geliştirmek olduğunu için, aşağıdaki alırsınız:

– Ekranda kısayol simgeleri (kolayca çöp kutusuna sürükleyerek çıkarılabilir ve uygulamayı etkilemez olan)

– Bildirimler

Çıkmak için, ve / veya http://opt.leadbolt.com http://www.airpush.com/optoutgidin.

Bu bize aynı zamanda ücretsiz yüzde 100 olacak kalite ve yaratıcı uygulamalar, çok fazla olmasına yardımcı olacaktır. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, öneri, istek veya yorumlarınız [email protected] bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

Cihaz uyumluluğu:

Uygulaması Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo) HTC bir X (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), SonyEricsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread) ve Samsung Galaxy Tab üzerinde mükemmel çalışır 10.1 (Android 3.1 Honeycomb). Straight Talk, Mobil, AT & T ve Verizon enerjili cep telefonları Boost: Bu da uyumludur.

Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.

Görüntüleri

 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı sesler
 • Rahatlatıcı seslerBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.