Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Şubat 2013
Toplam İndirme 7.175
Disk Boyutu 2,2M

Android için Kelime Ezberle Uygulaması

Kelime Ezberle uygulaması ile, kategorilere ayrılmış kelimelerle kendinize test düzenleyerek ezberlemenizi geliştirebilirsiniz. Hazır kategorileri kullanabileceğiniz gibi, kendiniz kategori oluşturabilir ve kendi kelimelerinizi ekleyebilirsiniz.

On binlerce kelime ezberlemek güçtür ancak kendi alanınızla ilgili kelimeleri daha kolay ezberlersiniz. Örneğin bir öğrenci çalıştığı ünitelerin kelimelerini bir kategori oluşturarak tanımlayabilir ve onları ezberleyebilir. Ya da tıp sektöründe çalışan birisi sadece tıp terimlerini ezberleyebilir. Bir başka örnek; kpds sınavlarına hazırlanan birisi daha önceki sınavlarda çıkan kelimeleri, oluşturduğu kategoriye bir dosyadan kolayca aktararak çalışabilir.

Uygulama sadece ingilizce – türkçe olarak değil, diğer dillerdede kategori ve kelimeler oluşturmaya olanak sağlayarak çok geniş bir kesime hitap etmektedir.

Etiketler: ingilizce, almanca, fransızca, fransizca, italyanca, ispanyolca, arapça, arapca, kelime, ezber, ezberleme, test, ingilizce kelime ezber, kelime ezber, kelime ezberle, kelime ezberleme, sözlük, sozluk, çevir, çeviri, türkçe ingilizce çeviri, turkce ingilizce ceviri, kpds, sınav, sorular, flash card, flash cards

Görüntüleri

 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime Ezberle
 • Kelime EzberleBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.