Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2012
Toplam İndirme 7.204
Disk Boyutu 466k

Android için İngilizce Kelime Öğreniyorum Uygulaması

•NOT: 957 adet ileri seviye yeni kelime öbeği eklendi.

•ÖNEMLİ: Apple store education kategorisinde ilk haftadan itibaren 1 numarada kalan uygulamamızın Android versiyonu hizmetinizde.

•Kelime kartları ile çalışmayı amaçlayan uygulamada 1000 Kelime sözlüğü ile kelimeleri Öğrendim ve Öğrenmedim şeklinde gruplayabilirsiniz.

•Kelimelerin anlamını görmek için kartın üzerine dokunun.

•Öğrendim veya Öğrenmedim sözlüğüne eklediğiniz kelimeler ana sözlükte görünmez. Böylece kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

•Gruplarınıza eklediğiniz kelimeler dahil tüm sözlüğü görüntülemek için sözlük resmine dokunun.

•Gruplarınıza eklediğiniz kelimeleri ‘Sözlükleri Sıfırla’ seçeneği ile temizleyebilirsiniz.

•NOT: İstek ve taleplerinizi yorum veya mail yoluyla belirtmekten çekinmemenizi rica ediyorum. Hepsi değerlendirilip hızlı bir şekilde gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Görüntüleri

 • İngilizce Kelime Öğreniyorum
 • İngilizce Kelime Öğreniyorum
 • İngilizce Kelime ÖğreniyorumBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.