Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 4.618
Disk Boyutu 292k

Android için ingilizce Kelime Ezberleme Uygulaması

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Kelime Ezberle Android uygulamasının tanıtımına destek olmak için uygulamayı (Facebook, Twitter vb.) sitelerde paylaşmanızdan mutluluk ve memnuniyet duyarız.

Uygulama artık internete bağımlı değil.
“Günlük/Normal Ingilizce” için 4 bin yeni kelime içeriyor. Bu kelimeler Türkçe ->Ingilizce veya Ingilizce -> Türkçe şeklinde çift yönlü test etme özelliği var. Ingilizce kelimenin nasıl okunduğunu görebiliriz veya “Oku” buttonuna tıklayarak sesli olarak kelimeyi okutabiliyoruz.

En çok yanlış cevaplanan kelimeleri “En Zor Kelimeler” şeklinde ayrı bir şekilde test etme özelliğini ekledim. Aynı şekilde en çok doğru cevaplanan kelimeleri de “En Kolay Kelimeler” şeklinde 3 ayrı kategoriye ayırdım.
“Random Kelimeler” bölümünde ise rastgele bir soru sorulur.
Kelime Ezberle Ekran Görüntüsü
Kelime Ezberle Kelime Ezberle Kelime Ezberle
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.