Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 7.604
Disk Boyutu 558k

Android için AndroTurk Tv İzleme Uygulaması

Android için televizyon izle

AndroTurk Tv uygulamamız Güncellendi!!

Önemli kanallar güncellenerek izlenebilinir hale getirildi. Radyo kısmında düzeltmeler yapıldı. Hatalar giderildi.

AndroTurk Tv & Radyo uygulaması içerisinde yüzlerce tv ve radyo kanalını izleme ve dinleme olanağı sunan bir medya uygulamasıdır.

-ÖNEMLİ: Arkadaşlar istediğiniz kanal ve radyoyu mail atın ekleyelim, yok diye 1 yıldız vermek radyonun gelmesini sağlamaz.
Duyurular:

-Yeni Radyo kanalları eklendi. Radyo dinlerken tesbit edilen sorunlar giderildi.

İzleme olanağı sunduğumuz tv kanallarından bazıları: aklınıza gelecek tüm televizyon kanalları mevcut hatta 2-3 tane alternatifi ile birlikte, biri takılırsa diğeri ile izlemeye devam et, istediğiniz kanal yoksa mail atın mümkünse eklemeye çalışalım.

Dinleyebileceğiniz radyo kanallarından bazıları: tüm radyo kanalları mevcut, hemde kesilmeden çalıyor.

Özellikleri:
. Sd karta taşınılabilme
. Radyoları arkaplanda dinleme
. Kanal arama
. Kanalları favorilere ekleme/çıkarma
. Tv kanallarını flashlı ve flashsız oynatma
. Öneri / hata bildirme ekranı
. Uygulamayı facebook twitter gmail gibi ortamlarda paylaşma
. Duyuru kutusu

Not: Uygulamamızın bu versiyonunda vitamio eklentisini kurmanız gerekmektedir. Eklentiyi kurmak için her hangi bir kanala tıkadığınızda size indirme adreslerini sunacaktır. Eklentiyi kurduktan sonra uygulamayı baştan başlatınız.

Her türlü konuda iletişim için [email protected]adresine mail atabilirsiniz.

Telif Hakkı: Uygulama içersinde yer alan kanallara ait olan türlü materyaller kanalın kendisine aittir. AndroTurk Tv uygulaması sadece medya oynatıcısı olarak görev yapmaktadır, kanallara ait olan resim, video vb. materyaller bizim uygulamamızda da serverlarımızda da yer almamaktadır.

Canlı Tv İzle
AndroTurk Tv Ekran Görüntüsü
AndroTurk Tv AndroTurk Tv AndroTurk Tv AndroTurk Tv AndroTurk Tv
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.