Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Eylül 2011
Toplam İndirme 20.995
Disk Boyutu 2,1M

Altın Madencisi, son zamanların en popüler oyunlardan biri ve şimdi android versiyonu ile karşınızda oyunda madenci dedemiz yerin altındaki değerli madenleri gün yüzüne çıkarması gerekli bunun için ise kancasını iyi isabet ettirmesi gerekli değerli taşlara, isabet ettirirken dikkat etmelisiniz normal taşlarda denk gelebiliyor bunlar ise size az puan vererek zamanınızdan çalıyor oyun içinde zamanınız 40 sn toplamanız gereken puan Goal olarak size belirtiyor eğer o puanı yakalayamazsanız bir üst seviyeye geçemiyorsunuz ve oyun bitmiş oluyor. Her bölüm geçtiğinizde marketten çeşitli aletlere satın alabilirsiniz bunlar dinamit, şans yoncası, sihirli iksir vb gibi hepsinin bir işe yarıyor dinamit taşları çekmek yerine patlatabiliyorsunuz. Bu oyunun Pro versiyonu ücretli bir şekilde satın alıp arkadaşlarınızla multimedya oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. İyi eğlenceler

 

 

Gold Miner Free Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.