Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Mayıs 2012
Toplam İndirme 145.357
Disk Boyutu 5,5M

Android AgingBooth – Yüz Yaşlandırma

Android uygulaması AgingBooth ile  yaşlılık halinizle yüzleşmeye hazırmısınız?

AgingBooth, Android cihazlar için tasarlanmış Yüz Yaşlandırma tekniğini kullanan ücretsiz bir uygulamadır. Elinizdeki bir resmi ve kamera ile çekeceğiniz bir resmi bundan 30 ileriye götürerek yaşlılık halinizi tahmin etmenize yardımcı oluyor.

Çekmiş olduğunuz resimleri ve ya belirlediğiniz bir resmi göz çene ve ağız kısmını işaretledikten sonra uygulama sizin için yüzü yaşlandırıyor bunu yaparken çok fazla beklemiyorsunuz. Yüz yaşlandırma yapıldıktan sonra çıkan sonuç çok şaşırtıcı gerçeğe yakın benzetmeler ortaya çıkıyor.

Eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanı facebookta bir arkadaşınızın resmini AgingBooth sayesinde yaşlandırarak Facebook, Twitter veya mail olarak paylaşabilirsiniz.

Diğer Tavsiye Ettiğimiz Uygulamalar

Resmi Zombi Yapma – ZombieBooth

Resmi Şişmanlatma – FatBooth

Komik Suratlar – Photo Warp

AgingBooth Ekran Görüntüsü
AgingBooth -2AgingBooth -3AgingBooth -4AgingBooth -5
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.