Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ocak 2013
Toplam İndirme 4.101
Disk Boyutu 1.015k

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması

Anadolu Üniversitesi cebinizde!

Anadolu Mobil uygulaması, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile artık Android işletim sistemiyle çalışan mobil cihazlarda.

✔ Örgün
Derslerini ve notlarını hızlı bir şekilde öğrenebilme.

✔ Açıköğretim
Ders bilgilerini ve notları hızlı bir şekilde öğrenebilme.

✔ Kütüphane
Kütuphane içinde kitap arayabilme, kitapların kaç adet olduğunu ve her kitabın bulunduğu rafı öğrenebilme. Kitapların ödünçte olup olmadığını, ödünçte ise ne zaman geri iade edileceğini öğrenebilme.

✔ Takvim
Güz, bahar ve yaz dönemine ait bütün olaylar, etkinlikler ve tarihlerini listeleme.

✔ Kampüs haberleri
Anadolu Üniversitesi hakkında son haberler.

✔ Yemekhane
Yemeklerin aylık liste olarak görülebilmesi.

✔ Etkinlik ve duyurular
Anadolu Üniversitesindeki son etkinlikler ve rektörlük duyurularına erişim.

Görüntüleri

 • Anadolu
 • Anadolu
 • Anadolu
 • AnadoluBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.