Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2014
Toplam İndirme 13.480
Disk Boyutu 47M

War of Clans – Android Klan Strateji Oyunu

Küçük köyünü dünyada söz sahibi bir imparatorluk haline getir!

Daha önce bilgisayar oyunu olarak oldukça popüler olan klan savaşları artık Android cihazlara geldi. Online olarak gerçek oyuncuların yönettiği klanlara karşı vereceğiniz amansız mücadele Android cihazınız ile birlikte her yerde mümkün olacak.

Tower Defense oyunu gibi olan bu oyunda kendi klanınızı kurabilir veya var olan klanlara katılabilirsiniz. Binalar kurup bunları geliştirerek daha güçlü hale gelebilirsiniz. Ayıca nüfus için evleri genişletmenizde gerekecek.  Ayrıca silah evlerinizi, askeri birliklerinizi, surlarınızı da geliştirmeniz gerekiyor. Daha sonra diğer oyuncular ile savaşıp onları ele geçirmeniz gerekiyor. Böylece hammadde, para ve puan elde edebileceksiniz.  Ele geçirdiğiniz oyuncunun kasabası ile de 2. Bir orduya ve yeni bir kasabaya da sahip olacaksınız.

Kısacası kendi kasabanızı kuracağınız oyunda binalar dikecek ve asker yetiştireceksiniz. Toplam 14 farklı asker türü bulunduran oyunda top, kule ve tuzaklara sahip olup kendi kasabanızı koruyup dünyanın farklı yerlerindeki diğer oyunculara saldıracaksınız. Chat sistemi ve klan sistemi sayesinde de kendinize dost edinip sohbet edebilmenizde mümkün olacak.

Android Klan Strateji oyunu olan War of Clans oyununu APK olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Görüntüleri

 • War of Clans
 • War of Clans
 • War of Clans
 • War of ClansBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.