Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Ekim 2012
Toplam İndirme 31.596
Disk Boyutu 11M

Top Eleven – Futbol Menejerlik Oyunu

Facebook üzerinden milyonlarca kişi tarafından oynanan Top Eleven Futbol menejerlik oyunu artık Android cihazlarınızda.

Top Eleven  menejerlik oyununda kendi takımınızı kurup kendi isminizle kendi ligininizde arkadaşlarınızla kıyasıya bir futbol yarışına girebilirsiniz iyi bir takım yönetimi ile ligde üst sıralara tırmanıp puanlar toplayıp kadronuzu güçlendirebilirsiniz.

Android Top Eleven – Soccer Manager Özellikleri

 • Online (Facebook ile Bağlantı)
 • 20+ Dil Seçeneği (Türkçe Mevcut)
 • Diğer Oynayan Facebook Arkadaşlarınızı Göz Atabilme
 • 100K $ Başlangıç Parası
 • Logo Seçimi veya Kendi Logonu Yapabilme
 • Forma Yapımı
 • Gelir veya Giderlerinize Göz Atabilme
 • Maç Takvimi
 • Haberler
 • Turnuvalar (Lig, Şampiyonlar Ligi ve Kupa)
 • Transfer
 • Titreşimler, Maç Bildirimleri ve Transfer Bildirimleri

ve daha fazlası..

Top Eleven Football Manager Ekran Görüntüsü
Top Eleven Football Manager Top Eleven Football Manager Top Eleven Football Manager Top Eleven Football Manager Top Eleven Football Manager
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.