Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.7.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ekim 2011
Toplam İndirme 8.798
Disk Boyutu 3,2M

Android Sound Hound İnceleme

Çalan müziği bulmak için yapılmış en iyi uygulama demek SoundHound için kuşkusuz yanlış bir tabir olmayacaktır. “Title or Artist” bir isim veya albüm girerek şarkıyı bulabiliriz. Ayrıca yanındaki mikrofona dokunduğumuzda sesli olarakta bu işlemi yapmak mümkün, telaffuzu düzgün yaparsanız tam net olarak dediğiniz kelimede arama yapabiliyor. SoundHound ile herhangi bir parça çalarken, “What’s that song” sarı kısıma dokunuyoruz. “Listening” diyerek şarkıyı dinlemeye başlıyor, şarkıyı bulduğunda ise “Receving” yazısı çıktıktan sonra şarkının isminin yanında, çıkış tarihi, sanatçı ve albüm kapağına yer veriyor. Uygulamanın ücretli sürümüne “4.99 $” satın alarak, ekstra özellikleri ve reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

Android SoundHound çalan müziği bulduktan soran neler yapabiliyoruz?

 • Albümü satın alabiliyoruz
 • Youtube de izleyebiliyoruz
 • Sık kullanınanlara ekleme
 • Paylaşabilme (Facebook, Twittter vb..)

Android SoundHound Özellikleri

 • Bulduğunda titreme
 • Paylaşımlara sabit/değişken yorum yapabilme
 • Geçmiş
 • Sık kullanılanlar

SoundHound Ekran Görüntüsü

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.