Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Eylül 2012
Toplam İndirme 7.809
Disk Boyutu 514k

Smart PC – Android ile Bilgisayarı Yönetme

Smart Pc uygulaması sayesinde Android cihazınızla Bilgisayarınıza hükmedebilirsiniz.

Smart PC Remote Control Nasıl Kullanılır?

Öncelikle http://azar.cafe24.com/app/remophone/ adresinden bilgisayarınıza dosyayı indirip kurduktan sonra gerekli alanları doldurun

Wi-Fi modeminizin IP adresini girip bilgisayarınızda girdiğiniz (Pc Name ve Password) alanları girerek çalıştırın

Neler Yapabilirim?

Mouse: Bilgisayarınızdaki fare imlecini kontrol edebilir ve işaretçi hızını ayarlayabilirsiniz.

PowerPoint: PowerPoint sunumlarınınızı uzaktan kontrol ederek slayt listesine ulaşabildiğiniz gibi ayrıca bir çok özelliği de sahip olabilirsiniz.

MediaCenter: Özellikle sık filim izleyenler için tüm fonksiyonları üzerinden barındıran uygulama kumandayla eş değer özelliklere sahip

Klavye: Tam ekran klavye ile bilgisayarınızda ki klavyeyi aratmayacak

FileManager: Bilgisayarınızdaki hardisklere girerek erişim sağlayabilir tıkladığınız dosyayı bilgisayar üzerinden açabilirsiniz.

Smart PC Remote Control Lite uygulamasıyla, bilgisayarınızda ki daha bir çok özelliğe kablosuz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Smart PC Remote Control Lite Ekran Görüntüsü
Smart PC Remote Control Lite -2Smart PC Remote Control Lite -3Smart PC Remote Control Lite -4Smart PC Remote Control Lite -5Smart PC Remote Control Lite -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.