Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.19
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Şubat 2014
Toplam İndirme 21.108
Disk Boyutu 802M

Olağanüstü araba yarışı heyecanı, konsol deneyimini Android cihazına getiriyor! Rakiplerini geç ve saatte 150 mil hızla keskin köşeleri drift yaparak dön!

YENİ NESİL YARIŞ MAKİNESİ
Seni son hız zafere taşıyacak 12 güçlü araç
Hayallerindeki aracı yaratman için 300 özelleştirme olanağı
6 oyun değiştirme ikramiyesinin sunduğu avantajlara bayılacaksın

HEYECAN VERİCİ KARİYER VE ATARİ OYUNU MODLARI
Eksiksiz kariyer modunda şöhreti yakala
Hızlı bir tamire mi ihtiyacın var? Atari Modunda Normal Yarışları ve Nakavt Yarışlarını dene
Ödül kazanmak için Facebook ile bağlan ve Ridge Racer topluluğundaki başarılarını ve kaydettiğin aşamaları paylaş

NEFES KESEN ROTALAR VE İLHAM VEREN YARIŞLAR
10 Kafa kafaya yarış için 10 özel mekan ve 20 rota
6 Grand Prix Serisinde 108 yarış
Son derece güzel tasarlanmış yerlerde kaliteli grafiğin tadını çıkar: Lost Ruins, Industrial Drive, Harbor Line, Old Central ve diğerleri

RIDGE RACER – YARIŞ DENEYİMİNDE SON NOKTA!
İlk sürümü 1993 yılına dayanana Ridge Racer, tarihte en uzun süre aktif olarak bulunan yarış oyunu olma onuruna sahiptir. Atari, ev konsolları ve taşınabilir konsollar, PC, cep telefonu, akıllı telefonlar ve tabletlerde 25’in üzerimde sürümü bulunmaktadır

Bu oyun için, sistem gereksinimleri şunlardır:

 • Ice Cream Sandwich or higher
 • Dual Core processor or higher
 • 1GB RAM minimum
 • Dedicated GPU.

Eğer GPU belirlemek belirlemek mümkün iseniz, asgari yonga kümesi vardır:

 • Tegra 3 (Nvidea)
 • Adreno 225 (Qualcomm)
 • PowerVR SGX-544 (MediaTek, others)
 • Mali-400 MP4 (Samsung, MediaTek, others)

Görüntüleri

 • Ridge Racer Slipstream
 • Ridge Racer Slipstream
 • Ridge Racer Slipstream
 • Ridge Racer Slipstream
 • Ridge Racer Slipstream
 • Ridge Racer SlipstreamBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.