Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Kasım 2012
Toplam İndirme 15.663
Disk Boyutu 12M

Android RealPlayer – Medya Oynatıcı

Dünyanın en iyi medya oynatıcılarından biri olan RealPlayer Android platformundada varlığını sürdürmeye başladı.

Android RealPlayer uygulaması kullanıcı arayüzü ve bir çok dilde vermiş olduğu destek ile Google Playstore nin en çok indirilen medya oynatıcılarından biri olma başarısını yakalamış durumda.

RealPlayer ile Android cihazınızdaki videoları ses dosyalarını ve fotoğrafları ücretsiz görüntüleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Android RealPlayer Özellikleri

 • Video, Ses ve Fotoğraflarınızı tek bir yerden ulaşma imkanı
 • 9 dil seçeneği (Türkçe yok )
 • Yüksel çözünürlük cihazlar ile uyumlu
 • Playlist özelliği
 • Sosyal paylaşım sitelerinde etkinlik paylaşımı
 • Çalan müzikleri anında zil sesi olarak ayarlayabilme
 • Kulaklık ayarları
 • Ana ekrana Widget olarak ayarlama
 • RealAudio ve RealVideo (rmvb) desteği
 • Ücretsiz olmasına rağmen reklam içermiyor.

RealPlayer® Ekran Görüntüsü
RealPlayer® RealPlayer® RealPlayer® RealPlayer® RealPlayer®
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.