Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Ocak 2013
Toplam İndirme 5.798
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android için Ücretsiz Türkçe Navigasyon

Navitel Navigatör  Android cihazlar  için özel haritalarla donatılmış orijinal ve ayrıntılı navigasyon sistemidir.  Android, Bada, Symbian veya Windows Mobile cihazlarında Türkiye harita Paketiyle beraber Navitel Navigasyon aktivasyonunu sağlamaktadır. Mevcut harita atlasının genişletilmesi için ileride çeşitli ülke harita paketlerinin satın alınarak ilave edilmesi mümkündür. Türkiye Haritasının Boyutu 1GB geçmektedir indirirken Wi-fi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Navitel Navigatör Türkiye, tüm Türkiye’nin ayrıntılı navigasyon haritalarını, ayrıca Navitel.Trafik, Navitel.SMS ve Navitel.Hava ücretsiz servisler içeren orijinal ve ayrıntılı Android navigasyon sistemidir. Türkiye navigasyon haritası aramaya açık tüm şehir ve yerleşim birimlerini içermektedir. Bunlardan 30 103’den fazlasına ilişkin (‘eve kadar’ ve bina arası geçişler dahil) oldukça detaylı verilere sahiptir. Harita 718 019 POI (benzinlik, devlet trafik güvenliği noktaları, kafe, restoran, motel, otel v.s.) noktası içermektedir.

Android Navigasyon programı kullanıcıya harita üzerinde aracın bulunduğu yeri gösterir, ülkelerarası yolculuklar dahil en karmaşık güzergahı bile trafik değerlendirmesi yaparak birkaç saniyede belirler ve gidilecek yere en kısa zamanda varmak için nasıl gidileceği, ne zaman nereye dönmesi gerektiği konularında görsel ve sesli olarak sürücüyü yönetir. Ayrıca Navitel tahmini varış zamanını, hareket hızını, yapılması yaklaşan manevrayı navigatör ekranında gösterir ve kurulmuş olan yüzlerce alıcılar sayesinde kullanıcılara çeşitli istatistiksel bilgiler verir, başka kullanıcılar ile koordinat alış verişini sağlar, gerçekleştirilmekte olan hareket ve alınan yol ile ilgili bilgileri kaydeder ve saire bir çok işlem yapar.

Android Navitel Navigatör özellikleri:

• ‘Navitel.Trafik’. Tüm resmi haritaların kapsadığı alan sınırları içerisinde trafik sıkışıklığı ile ilgili güncel bilgiler sunan, trafik sıkışıklıklarını atlatarak güzergah belirlenmesi hizmeti veren ücretsiz servistir.
• ‘Navitel.SMS’. Programdan çıkmadan, diğer kullanıcılarla bulunan yer veya haritadaki her hangi bir nokta koordinatlarının alış verişini sağlayan ücretsiz servistir. Gelen koordinatların belirttiği nokta harita üzerinde hemen gösterilebilmekte ve belirtilen yere gitmek için güzergah belirlenebilmektedir.
• ‘Navitel.Hava’. Dünyanın her hangi bir şehrindeki hava durumu hakkında GisMeteo verileri doğrultusunda bilgi veren ücretsiz servistir.
• Kolay, anlaşılır ve ayarlanabilir Navitel Navigatör program interfacesi., alternatif dizaynın (skins) desteklenmesi.
• Rusça, İngilizce ve Türkçe olarak net ve zamanlı sesli yönlendirme.
• Harita üzerinde entelektüel arama sistemi.
• Oldukça geniş POI veri havuzu (benzinlik, devlet trafik güvenliği noktaları, kafe, restoran, mağaza, bankomat, otel v.s.) harita üzerinde belli tip noktaların gösterilmesi için ayar imkanı.
• Kendi jeodezi ve harita uzmanları tarafından hazırlanan ve ücretsiz olarak güncellenen ayrıntılı navigasyon haritaları.
• Bulunan yer ile ilgili GPS ve GLONASS uydularından veri alımının desteklenmesi.
• Treklerin ithal ve ihraç bilgilerini kayıt imkan (alınan yol kaydı), yolculuğun yapıldığı noktaların oluşturulması (kullanıcının kendisinin harita üzerine düştüğü notlar).
• Çeşitli istatistiksel bilgiyi içeren 100’den fazla verici (araç bilgisayarı).

Navitel Navigatör 5 sürümünün yenilikleri:
• Yeni hızlı rotring! Yapılan değişiklikler sonucunda, Navitel Navigatör 5 programında güzergah belirlenmesi, zorluk derecesi ve yol uzunluğu ne olursa olsun artık sadece 2-3saniyenizi almaktadır.

• Program çalışması önemli derecede hızlandırılmıştır. Haritanın açılması ve trafik sıkışıklığı ile ilgili bilgi alımı çok hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.
• Adrese dayalı arama algoritması geliştirilmiştir. Artık harita üzerinde bir obje veya her hangi bir adres bulmak çok daha kolay ve hızlıdır.
• Program interface inde bazı değişiklikler yapılmıştır.
• Programın önceki sürümündeki hatalar düzeltilmiş, program daha istikrarlı hale getirilmiştir.
Navitel 30 günlük deneme sürümünü ücretsiz kullanabilir 30 günün sonunda 35 Euro ödeyerek lisans satın alabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator
 • Navitel Navigator

Video

Navitel Navigator tanıtım videosu...  Toplam 13 Yorum.

  1. tunuyes dedi ki:

   lisanlı aldım çok menunum..sadece memnun olmadığım tek şey var poi de banka gıda,kamu kurumları gibi yerde adını veriyor fakat adres kısmını arka plan rengiyle aynı olduğu için çok zor okunuyor ve çok ufak yazmışlar. en azından rengi değişik olur..başka diğer yönlerinden çok memnunum.sadece topraklı yolları kullanmasına izin vermeyin ayarlarda milimetrik götürüyor..

  2. fatih dedi ki:

   program arayüz olarak kullanışlı ve pratik. yalnıt tek takıldığım nokta elimde mevcut olan kmz uzantılı adreslerin nasıl programda kullanabilirm onu bulamadım. bilen arkadaşlar varmı.

  3. Dogan dedi ki:

   Ekstra parali dosya ister dikkat yüklemeyi durdurun kaedeslerim saygiılar… Kardeslerim bosuna indirmeyin bu programdan kimseye hayir gelmez arayüz rusca arti bunu indirmeyle bitmiyor birde türkiye mapi icin45dolar istiyor.bu programdan anca google play store nin kara listesine kapak olur saygilar.

  4. kemal dedi ki:

   deneme sürümünü kullanıyorum.Harita eski.Full sürümdeki harita ne zamanın haritası acaba.

  5. gökay sky dedi ki:

   Bir çok navigasyon 'dan daha iyi yukleme ve kurmada sorunu yok yanlız 650 mb türkiye

  6. süheyla aldemir dedi ki:

   S3 kullanıyorum sürekli donuyor. Çıkış dediğimde kapanmıyor. IGOyu guncelleyemedigim için bunu yuklemistim denemek icin ama satın almaktan vazgeçtim. IGO yazılımını satın alamıyorum malesef :(( kaç para olursa olsun almak istiyorum ama navitel e yönlendiriyorlar. Haritayı güncelleme yapamıyorum wi-fi ile baglanmadigim için, ayarlarda yok böyle bir seçenek. Belki güncelleyebilsem sorun cozulmustur ama güncelleyemiyorum.

  7. Mustafa Şerbetçi dedi ki:

   Yüklemeyi ve kullanmayı beceremeyen arkadaşlar. başkalarına yüklemeyin falan demeyin. YÜKLEDİM ve KULLANIYORUM gayette güzel :))

  8. Murat Oz dedi ki:

   Bir cok nav.denedim.android tel.icin en iyisi bu.baska adrese bakmayin bence.400 binin uzerinde poi var.dosya boyutu 650mb civari.bu da ne kadar kapsamli oldugunu gosteriyor.kotu tarafi 30 gunluk dene me surumunden sonra ya satin alacaksin yada iptal edeceksin.deneme surumu olmasina ragmen ayrintisi fazla.bir diger nokta dosyalari sd karta atiyor.dahili hafizada yer kaplamiyor.

  9. nurullah bakacak dedi ki:

   Deneme surumunde haritayi indirmiyor ve kullanmadan nasil para vereyim

  10. ekrem manisa dedi ki:

   Sorunsuz yuklendi.turkce ses destegi mevcut.takilma diye bir sorun yok.ayrintilar cok iyi

  11. Abdullah Mesud Kıral dedi ki:

   Android için kullanılabilecek en kaliteli navigasyon uygulaması. Haritası Başarsoft olması tercih sebebim. Harita su anda 2012Q3. Deneme surumu daha bitmemisken hic tereddut etmeden satin aldim. Verdiginiz paranin her kurusunun hakkini veren bir uygulama. Uygulama da surekli guncelleniyor.

  12. Cem K dedi ki:

   Ücretsiz olarak 30 gün denemeden sonra, sürekli kullanım için ne kadar ücret ödeniyor, belirtilmemiş. Yazılım çok iyi çalışıyor. 5 yıldızı hak ediyor.

  13. Abdullah Mesud Kıral dedi ki:

   Android için kullanılabilecek en kaliteli navigasyon uygulaması. Haritası Başarsoft olması tercih sebebim. Harita su anda 2012Q3. Deneme surumu daha bitmemisken hic tereddut etmeden satin aldim. Verdiginiz paranin her kurusunun hakkini veren bir uygulama. Uygulama da surekli guncelleniyor.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.