Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 14.182
Disk Boyutu 3,3M

MoboPlayer Android için video oynatıcı

MoboPlayer Android  video oynatıcı uygulamaları arasında kalitesi ile ön plana çıkmış milyonlarca kişinin taktirini kazanan Android için en iyi video oynatıcı uygulama diyebiliriz. Kolay anlaşılır arayüzü ve içinde bütük video formatlarını bulunduran moboplayer ile videolarınızı filmlerinizi rahatlıkla kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.Moboplayer çözemediği codekleri ile kendi veritabanında arayıp yüklemenize olanak sağlıyor bununlada kalmayan uygulamamız bir çok alt yazı uygulamasını içinde barındırmakta filmlerinizi alt yazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yayın yapan tv kanallarını HTTP, RTSP protokolleri desteği ile çalıştırabilir Android cihazınızda TV keyfi yaşabilirsiniz.  MoboPlayer codec sıkıntısı çeken kullanıcılar LİNKE TIKLAYARAK sorunlarını çözebilirler.

MoboPlayer Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.