Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.11
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 6.943
Disk Boyutu 20M

Medal of Gunner – Savaş Uçağı Similasyonu

Medal of Gunner oyunu ile Android cihazınızda Savaş Uçağı kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek FPS’li uçak similasyon oyunu ve birleşimi. Daha iyi özellikleri, daha fazla içeriği, daha fazla bağımlılık yapan etkisiyle Google Play’da.

2.Dünya Savaşında uçaksavarlara karşı, önemli görevinizle B-17 uçağına yardım et.3 boyutlu, gerçekçi grafikleri ile uzmanlaşmış mükemmel kontrol hissi ile güçlü atışlar ve ses deneyimi yaşayın.

Medal of Gunner Özellikleri:

 • Kaliteli görseller ve mükemmel kontroller,
 • 3D gerçekçi grafikler,
 • Güçlü ve kaliteli ses efektleri,
 • Heyecanlı savaşlar

Oyun İçi:

 • 8 farklı silahla her yere bakın,
 • B-17 bombardıman uçakları için savaşın
 • Heyecanlı görevleri yapın

Medal of Gunner Ekran Görüntüsü
Medal of Gunner Medal of Gunner Medal of Gunner Medal of Gunner
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.