Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1.204271
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Mayıs 2012
Toplam İndirme 35.173
Disk Boyutu 8,9M

Kies air ile Telefonuzu Bilgisayara Kablosuz Bağlayın

Samsung kullanıcılarına sunduğu Kies air  uygulaması ile  telefonuz ile bilgisayarınız arasında kablosuz ağ kurarak sorunsuz bir şekilde dosya alışverişi yapabilirsiniz. Hayatımızı saran kablolardan kurtulma fırsatı veriyor Kies air  uygulaması.

Android Kies air uygulaması Türkçe arayüzü ile kullanımı oldukça basit. Uygulamayı kullanabilmek için telefonuz ve bilgisayarınız aynı Wi-fi üzerinde bağlı olması gerekli aksi halde ulaşım sağlanamaz. Kies air yükledikten sonra ekranda bir ip adresi belirecek o ip adresini bilgisayarınızdan herhangi bir tarayıcıya yapıştırmanız yeterli olacaktır tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Kies Air uygulaması bir uyarı alacaksınız bilgisayarınız telefona bağlanmak istediği üzerine onada izin verdikten sonra artık bilgisayarınızla telefonuza ulaşabilirsiniz.

Kies air  uygulaması için basit bir dosya aktarım uygulaması demek haksızlık olacaktır  bir çok özelliği ile telefonuza bilgisayarınızdan hükmetme olanağı sağlamakta.

Kies Air ile Yapabilecekleriniz.

 1. Telefonuzu bilgisayarınıza kablosuz olarak bağlayabilirsiniz.
 2. Telefonuzda bulunan verileri bilgisayarınıza kopyalayabilir aynı şekilde bilgisayardan telefona veri gönderebilirsiniz.
 3. Telefonuza gelen mesajları görüntüleyebilir isterseniz hemen yanıtlayabilirsiniz. Bu özelliği bir çok uygulama ücretli olarak sunmakta.
 4. Telefonuzda bulunan resimleri görüntüleyebilir isterseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 5. Telefonda bulunan ses dosyalarını dinleyebilir isterseniz aralarından birinizi zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.
 6. Aynı şekilde videoları bilgisayarınızaı indirmeden izleme veya bilgisayarınıza indirme olanağı
 7. Telefonuza gelen arama kayıtları görüntüleyebilir.
 8. Rehberde bulunan kişileri görüntüleyebilir istediğiniz taktirde düzenleme ve toplu silme işlemleri yapabilirsiniz.
 9. Android telefonuzun takvimine bakabilir özel günleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
 10. Dosya Gezgini bölümünden telefonuzun SD kartında bulunan tüm dosyalara erişebilir istediğiniz taktirde dosya alışverişi yapabilirsiniz.

Aşağıdaki Resim Bilgisayardan Telefona Eriştiğinizde Karşınıza Çıkan Resim.

 

Kies air Ekran Görüntüsü
Kies air -2Kies air -3Kies air -4Kies air -5
  Toplam 5 Yorum.

  1. htc dedi ki:

   benim telefonum gt s5220 ben telefonumun internetini bilgisayarda kullanmak istiyorum kies indirdim ama vari bağlama kısmını bulamadım

  2. Sivaslı Ahmetcan Güden Knkam Fatih Beaa dedi ki:

   beyler önce kies i pc ye kurun sonra kies airi ya play store den ya da apk sını indirin sonra kies airi telefona kurun bağlayın wi fi ağı oluşturmanız istenek oluşturun ve android sürümünü yükseltin dosya paylaşın vs anlamayan msj atsın daha güncel açıklarım

  3. Halit Kamil dedi ki:

   Arkadaşlar Kies Sadece Samsung için Yapılan bir program kendi telefonları için yapıldı

  4. emre dedi ki:

   bnde usbyi bağlıyorum telefonu bulmuyor kies pcdede var telefona yüklesem işe yararmı kies airi

  5. beyza dedi ki:

   ya benim telefonum bilgisayarımı bulamıyor lütfen yardım edin…

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.