Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.9.4.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012
Toplam İndirme 5.647
Disk Boyutu 1,5M

Hide It Pro – Android Dosya Şifreleme

Android Hide It Pro, Uygulaması ile telefonuzu görmesini istemediğiniz gözlerden saklayabilirsiniz.

Bir çok dosya şifreleme uygulaması bulunmakta Android platformunda fakat Hide It Pro uygulamasını diğerlerinden ayıran bir çok özellik bulunmakta süphesiz en güzel yanı ise uygulamayı sizin dışında kimse kolay kolay bilmemesi

Kısayol olarak Audio Manager diye bir uygulama oluşuyor tıkladığınızda ses ayarları gibi bir sayfa geliyor bunların hepsi dosyalarınızın saklandığının anlaşılmaması için siz ise en üst kısımdaki Audio Manager logosuna tıkladığınızda gizli dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama için de ekstra bir çok özellik mevcut örneğin, Browser (Vbrowser) indirdiğiniz de geçmiş kayıtları ve çerezler olmaksızın bir sörf sağlıyor.

Android Hide It Pro Özellikleri

 • Yeni Klasör Oluşturabilme
 • Sıralama ve Çokul Seçme
 • Taşıma, Albüm Resmi Yapma, Slayt Gösterisi ve Yeniden Adlandırma
 • 2 Tema Seçeneği
 • Resim, Müzik, Video Gizleme/Şifreleme

 

Hide It Pro Ekran Görüntüsü
Hide It Pro Hide It Pro Hide It Pro Hide It Pro Hide It Pro

Video;
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.