Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Nisan 2013
Toplam İndirme 3.000
Disk Boyutu 18M

Grumpy Bears – Android Ayı Oyunu

Bal varillerini korumak için mücadeleye ne dersiniz?

Google PlayStore‘in en yeni oyunlarından olan Grumpy Bears ile eğlence dolu dakikalar sizi bekliyor. Bal varilleri yüklü kamyonetiniz ile orman yolundan geçerken ayıların saldırısını konu alan yapımda amacınız aç ve bir o kadar sevimli ayılardan ballarımızı korumaya çalışmak.

Grumpy Bears’da yer alan ayıları irdeleyecek olursak yapımda beni en çok güldüren korsan görünümlü ayı oldu diyebilirim. Motosikletiyle kamyonete doğru hızla gelerek kancalı eli yardımıyla kamyonete tutunmayı başarıyor ve artık bal varilleri için mücadeleye girişiyor.

Geliştiricinin genel olarak oyunlarına göz attığımızda farklı bir mizah görebiliyoruz. Bunun ilk örneği çapkınlık sonucu yakalanan ve çırılçıplak kaçmak zorunda kalan Streaker Run.

Genel olarak birçok komik ayıların yer aldığı yapım Grumpy Bears ile kazandığınız paralar ile ekstra ekipmanlarda alarak ayıları daha kolay etkisiz hale getirebilirsiniz.

 

Görüntüleri

 • Grumpy Bears
 • Grumpy Bears
 • Grumpy Bears
 • Grumpy Bears
 • Grumpy Bears



Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.