Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 31 Ekim 2011
Toplam İndirme 5.153
Disk Boyutu 2,1M

Google Goggles Resim Arama

Kuşkusuz Google nin Android market için  yapmış olduğu en iyi uygulama diyebiliriz. İstediğiniz bir resmi çekin ve bu resim hakkında bilgi edinin çok beğendiğiniz bir tablonun kime ait olduğunu merak ediyorsunuz  öğrenmek için tablonun resmini çekin Goggles ile taratıp internetten tüm bilgiler ulaşın sevmiş olduğunuz bir kıyafetin markasını, merak ettiğiniz kişinin ismine kolayca ulaşabileceğiniz bir uygulama. Goggles metin tarama özelliğide bulunmakta hemde bu metin taramaları İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça kelimelere çevirebilme imkanı sağlıyor.

Google Goggles Özellikleri;

 • Barkod okuma özelliği ile bir ürün hakkında en güncel veriler ulaşabilirsiniz. (Ayrıca sitemizde bulunan uygulamaların QR  kodları ilede uygulamalara hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.)
 • Resim üzerindeki metinleri tanıma ve çevirliler yapabilme özelliği
 • QR kodu hazırlanmış olan kartvizitleri tanıma ve bunları rehbere ekleme
 • Çözemediğiniz Sudoku bulmacayı bu uygulama ile kolaylıkla çözebilirsiniz.
 • Tablolar, dekorasyonlar, değerli taşlar, kişiler resimleri vasıtasıyla birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • OCR tarama özelliği ile resimleri üzerindeki yazıları metin haline getirebilirsiniz

Google Goggles Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.